A JÁTÉK NYERTESEI

Gratulálunk a szerencsés nyerteseknek!

Az Ibizai utazás nyertese:

Joó Lászlóné - Nagydobos



Samsung Galaxy A3 (2017) okostelefont nyertek:


Aczél Tamás (Pécs)
Áfra Laura (Budapest)
Almási Annamária (Kiskunfélegyháza)
Bacsa Renáta (Szeged)
Bagdi Tamás (Csökmő)
Bakkai Melinda (Budapest)
Balog József (Dabas)
Bányai Ferenc (Oroszlány)
Baracskainé dr. Krajcár Mária (Kaposvár)
Bárány Ede (Tiszabábolna)
Béres Dóra (Nyíregyháza)
Berke Gyula (Balatonfüred)
Bobák Erika (Gyöngyös)
Bódi Rozália (Szatmárcseke)
Bolla-Bali Rita Mária (Sopron)
Bozóová Kristína (Budapest)
Czinderné Németh Gabriella (Szombathely)
Dajka József (Tokodaltáró)
Domány-Fabók Krisztina (Gyál)
Domonkos Tibor (Budapest)
Dömösi Diána Kitti (Szeged)
Dr Kálmánné Hunyadi Györgyi (Hajdúszoboszló)
Endrédi Lajos (Mosonmagyaróvár)
Erdélyi Bálint (Lesenceistvánd)
Fejesné Agócs Renáta (Biharnagybajom)
Francz Zsolt (Budapest)
Gémes Gábor (Budapest)
Görömbei Balázs (Siófok)
György Gergő (Budapest)
Hardicsai László (Váncsod)
Hegedüs Gábor (Mecseknádasd)
Hegedűs Zsolt (Szolnok)
Hegyi Tímea (Budapest)

Hevesi Lászlóné (Debrecen)
Horváth Boldizsár (Zalaegerszeg)
Horváth Ibolya (Fehérvárcsurgó)
Horváth László (Öreglak)
Hubicsák Zoltánné (Nyíregyháza)
Iványos Viktória (Balatonboglár)
Járfás Vivien (Pécs)
Jelinek Rita (Tura)
Kaló Béla (Százhalombatta)
Keczkó Istvánné (Budapest)
Kerbolt Krisztián (Monor)
Kiss Csaba (Pécel)
Kiss Csaba (Orosháza)
Kissné Hornyák Erzsébet (Budapest)
Kosovits Józsefné (Foktő)
Kovács László (Sümeg)
Kovácsné Telkes Anita (Kisláng)
Krupa József (Salgótarján)
Lázár Fanni Tünde (Sopron)
Lázókné Rusz Gyöngyi (Hajdúböszörmény)
Lovászné Szűcs Katalin (Pécs)
Márton István (Nagyatád)
Mérten Tibor (Eger)
Mezei Edina (Jászfényszaru)
Mihálovics Zoltán (Mohács)
Mizsányi Józsefné (Magy)
Nagy Daniel Mark (Kecskemét)
Nagy Evelin Vivien (Domoszló)
Nagy Sándorné (Hajdúböszörmény)
Nagy Sára (Nyíregyháza)
Nyemecz Ferenc (Lajosmizse)
Olszewszki István (Debrecen)
Paizs Oszkár (Kismaros)
Pente Patrik (Kazincbarcika)

Polgárné Dóczi Szilvia (Dány)
Pordánné Purger Györgyi (Szentgál)
Prepuk Boglárka Réka (Budapest)
Purgel Mátyás Csabáné (Szegvár)
Raczka Borbála (Mohora)
Rafael Barbara Rozália (Soltvadkert)
Rezgő Béláné (Pécs)
Roma Balázsné (Nyíregyháza)
Rózsáné Nyirő Bernadett (Kiszombor)
Sebők Csabáné (Nagykőrös)
Simon Szilvia (Nagybajom)
Somodi Mária (Ágasegyháza)
Sós Imre (Hajdúnánás)
Stark József (Budapest)
Szalai Erik (Dunaújváros)
Szalai Mónika (Pécs)
Szedlacsek Orsolya (Budapest)
Szikszai Bernadett (Eger)
Szőke Anita (Jánoshida)
Szövetes Klára (Budapest)
Szűcs Roland (Budapest)
Tanits Tibor (Budapest)
Tejfel Izabella (Érd)
Till Mónika (Kaposvár)
Tóth Anna (Budapest)
Váradi Ádám (Sáta)
Varga István (Győr)
Varga Tünde (Göd)
Vargáné Farkas Diána (Budapest)
Veder Róza (Elek)
Veres Anikó (Mezőgyán)
Villányi Norbert (Budapest)
Zsiray Zsófia (Csongrád)




Hama univerzális külső akkumulátort nyertek:


Andreszné Czeglédi Krisztina (Szokolya)
Asztalos Réka (Törtel)
Bába Alexandra Melinda (Ópusztazser)
Bánfi Gáborné (Budapest)
Baranyai Zsoltné (Budapest)
Barta Györgyi (Örményes)
Bauer Hedvig Borbála (Budapest)
Berényiné Csotye Flóra (Gyula)
Boldizsár Roland (Budapest)
Bolla Kitti (Pápa)
Borbély Szilvia (Budapest)
Burdiné Bak Zsuzsanna (Rétalap)
Cseh Zsuzsa (Nyírtura)
Csikos Ferenc (Kötegyán)
Dévai József (Nyírbátor)
Erdélyi Petra Lívia (Bakonyszentlászló)
Fejes Andrea (Budapest)
Fischer Mariann (Polgárdi)
Gadanecz Kitti (Dunaújváros)
Gazdag Krisztina (Szekszárd)
Gigacz Ádám (Orosháza)
Görbe János (Makó)
Győri Alexandra (Mezőgyán)
Hamar Ferencné (Győr)
Handó Gergely (Gyöngyös)
Harsányi Zoltán (Hajdúnánás)
Hegedűs Márk István (Hódmezővásárhely)
Heilig Gábor (Balatonalmádi)
Hunyadvári-Kiss Beáta (Tiszavasvári)
Ilyésné Képes Nóra (Görbeháza)
Imre Dávid (Kazincbarcika)
Iván Gábor István (Komló)
Juhász László (Budapest)

Kachelin Marika (Ercsi)
Kelenföldi Zsolt (Nagytarcsa)
Kerülőné Stumpf Katalin (Sárospatak)
Kis Ernő (Hódmezővásárhely)
Klára Barta (Budapest)
Koltay Ramóna (Nemesbőd)
Koós Zsolt (Csegöld)
Kovács Ágnes (Kengyel)
Kovács Hajnal (Budapest)
Kovács Istvánné (Gyömrő)
Ladamérszki Trisztán (Hejőkeresztúr)
Lengyel József (Kengyel)
Ludmann Erzsébet (Mór)
Maár Csaba (Pécs)
Major Roland (Nyíradony)
Märtz István (Tolna)
Mihaleczki Sándorné (Csanádpalota)
Miklós József (Cegléd)
Monoki Miklós (Tatabánya)
Nagy Lajos (Bag)
Nagy Mariann Sára (Berettyóújfalu)
Nagy Tibor (Debrecen)
Nemes Tünde (Kecskemét)
Németh Anikó (Budapest)
Németh Márk (Miskolc)
Olexa István Gábor (Miskolc)
Ónodi Bence (Miskolc)
Pálinkás Imréné (Szolnok)
Papp Sándor (Körösladány)
Petrik Zsuzsanna (Budapest)
Pintér Mária (Budapest)
Ponczok Csaba (Makó)
Pót Bence (Csongrád)
Pózerné Bodnár Mónika (Tokaj)

Rácz Róbertné (Veszprém)
Reining Ivett (Székesfehérvár)
Rostás Mónika (Baks)
Ruskó Zoltánné (Budapest)
Sági Katalin (Győr)
Schneider Andrea (Budapest)
Schwalm Márton Géza (Kulcs)
Schwarczenbart Sándor (Zalaegerszeg)
Stikkel András (Kötcse)
Sümegi Zsuzsanna (Budapest)
Sz.Tóth Éva (Etyek)
Szabó Károly (Hajdúszoboszló)
Szabó Szilvia (Lenti)
Szálkai Márta (Budapest)
Szécsi Lászlóné (Pécs)
Szehr Gergő (Diósd)
Szigethi Csenge (Pécs)
Szirányi Anikó (Esztergom)
Szmodics József (Budapest)
Takács Enikő Barbara (Szombathely)
Tatár Zsoltné (Abaújszántó)
Titus-Karsai Ágnes (Budapest)
Topánka László (Fót)
Tóth Norbert (Pecöl)
Turi József (Újkígyós)
Vacsora Tibor (Enying)
Varga Erik Róbert (Balatonkenese)
Varga Georgina (Mohács)
Vargáné Nagy Mária (Harta)
Vaszkó Barbara (Békéscsaba)
Vityák Gábor (Budapest)
Zálog Alexa (Berettyóújfalu)
Zsédelyné Vincze Tünde (Oroszlány)



Converse cipőt nyertek:


Árvay Angelika (Rátka)
Balogh Bernadett (Almamellék)
Bencsik Zsuzsanna (Budapest)
Birkás Anita (Budapest)
Bolló Péter (Tokaj)
Bürg Olivér (Budapest)
Csapó Nikoletta (Isaszeg)
Csóka Attila (Létavértes)
Csoma Sándor (Budapest)
Derényi Norbertné (Egyházasrádóc)
Fehérné Kovács Andrea (Szomód)
Filep Hajnalka (Hajdúböszörmény)
Fintorné Ács Gabriella (Gyöngyös)
Gergely Zita (Dunakeszi)
Hajnal Richárd (Sopron)
Hatvani Béla (Tata)
Helmeczi László (Nyíregyháza)

Hibján Józsefné (Nyíregyháza)
Jónás György (Mezőtúr)
Jónás István (Kesztölc)
Jóvári Zsuzsanna (Budapest)
Kalmár Krisztina (Dorog)
Katona Adrienn (Hatvan)
Katona Gergő (Budapest)
Katona Roland (Budapest)
Knizner Péter (Tállya)
Kövér Anita (Felsőpetény)
Liszkai Pál Péter (Vámosújfalu)
Matolcsi Ilona (Budapest)
Nagy József (Budapest)
Nemes Emese (Egyházaskesző)
Németh Renáta (Budapest)
Palatka Zoltánné (Budapest)
Pap F. Tamás (Budapest)

Petrohai Balázs (Ózd)
Rácz Béláné (Nagybudmér)
Richter Dóra (Budapest)
Róthné Dittrich Katalin (Pécs)
Samu Péter István (Marcali)
Sebestyén Róbert (Ózd)
Simon Alexandra (Dunaföldvár)
Szabó István (Bonyhád)
Szilágyi Ede (Vecsés)
Szűcs Attila (Tass)
Toth Szabina (Szalánta)
Varga András (Nagykanizsa)
Vas Róbert (Lajosmizse)
Zajáczné Panyi Ágnes (Mezőberény)
Zavicsár Ibolya (Budapest)
Zöldy-Tóth Edina (Budapest)



Levi’s farmert nyertek:


Barna Katalin (Budapest)
Farkas Krisztián (Budapest)
Farkas Zsolt (Bükkábrány)
Gyöngyösi Márk (Kazincbarcika)
Hadzsi Bettina (Rakamaz)

Hangyál Erzsébet (Pécs)
Horváth Márta (Kutas)
Hüvely Norbert (Székesfehérvár)
Ilka Dávid (Budapest)
Kis-Király Ervin (Gellénháza)

Kovács Zoltánné (Hernádnémeti)
Labancz Zsuzsanna (Kecskemét)
Margetán Rebeka (Püspökhatvan)
Turcsi Csilla (Zákányszék)
Urbán Laura (Onga)



2 személyes Aquaworld belépőt nyertek:


Balla Krisztina (Szeged)
Beck Tímea (Budapest)
Bek Gábor (Marcali)
Bodócs Mihály (Ceglédbercel)
Borbély József (Kaba)
Brachna Andrásné (Gyomaendrőd)
Czenki Petra (Nyíregyháza)
Dr. Kisszölgyémi Zoltán (Szentendre)
Géresiné Rozgonyi Krisztina (Vámosújfalu)
Guzsvány-Fraller Viktória (Veszprém)
Haász Ulise (Tótkomlós)
Habó Zoltán (Budapest)
Harcos László (Drávaszabolcs)
Haris Gyuláné (Nagyigmánd)
Horváth Ferenc (Komló)
Horváth László (Kompolt)

Horváth Tímea (Zalaegerszeg)
Jónás Roland (Tápiószele)
Juhász Anna (Ikervár)
Kántor Barna Imréné (Kék)
Kiss Nikolett (Keszthely)
Kraller Cintia (Medgyesegyháza)
Kuti Benjamin (Budapest)
Lankovics Melinda (Pánd)
Lengyel Réka Evelin (Encs)
Lucskai Laura (Taktaharkány)
Makleit Tiborné (Derecske)
Márkus Emilné (Kecskemét)
Mészáros Marietta (Verpelét)
Molnár József (Budapest)
Molnár Szabolcs (Vértesboglár)
Nagy Krisztina (Tapolca)
Őri Linda (Iván)

Polgár Gábor (Ikrény)
Radics Anett (Albertirsa)
Rausch Vivien (Budapest)
Rozgonyi Istvánné (Vámosújfalu)
Rubóczki Balázs (Ajak)
Suket Bernadett (Budapest)
Sustyák Dóra (Mátészalka)
Sütő Norbert (Kötegyán)
Szécsi Dóra (Budapest)
Szeleczki Zita (Szolnok)
Szita Veronika (Budapest)
Szőke Attila (Budapest)
Szücs Andrea (Albertirsa)
Takács-Nyers Kitti (Keszthely)
Urbán Dániel (Miskolc)
Varga Bence (Szolnok)
Viktor András Farkas (Lakhegy)